C STUDIO

Розкрутка веб сайту

Ефективний сайт - це веб сайт, який кожну хвилину, годину, день, приводить до вас нових і нових користувачів (покупців, клієнтів). Якщо цього немає - то користі від володіння сайтом не більше, ніж від володіння власною картинною галереєю, в яку ви і самі не заходите і нікого туди не пускаєте.
Якщо Ви не бачете Вашого веб сайту на першій сторінці пошукової системи, накшталт Яндекс чи Google, то Вам потрібне розкручування сайту (оптимізація сайту)! Зробити це можна двома шляхами: за допомогою пошукового просування або Інтернет реклами. Пошукове просування дозволить з'явитися вашому сайту на першій сторінці основних пошукових систем (Яндекс, Google, Rambler ) по найважливіших для вашого бізнесу пошукових запитах. Інтернет-реклама в свою чергу преведе до Вас на веб сайт нових користувачів з інших веб-сайтів.
Вартість пошукового просування залежить від тематики і кількості пошукових запитів. Так, наприклад, простий веб сайт часто просувається по 5-ти ... 10-ти пошукових запитах, а інтернет-магазин - по 1 000, 5 000, 30 000 запитів та більш. Вартість просування по високо-конкурентних запитах (наприклад: продаж пластикових вікон, офісні меблі) істотно вища, ніж по низько-конкурентних (наприклад: продаж протигазів) .Як правило, вартість просування коливається від 100 до 1 500 доларів на місяць.